Maria Fashion

Ettevõttest

Ettevõttest

Ettevõttest

Ettevõttest

Ettevõttest
Ettevõttest
Tagasiside
Hea teenindus
« Soovitan kindlasti, väga professionaalne kasutajatugi!»


Profashion, Tallinn

Ettevõttest


TERE TULEMAST Maria Fashion E-poodi!

Ettevõtte uus omanik on Krutski OÜ.

Endine ettevõte Maria Fashion OÜ alustas oma tegevust 15.08.2013, pakkudes suuremas osas tellimisega naisteriideid: Kleite, pükse, üleriideid, aksessuaare ja käekotte jms. Alustasime oma tegevust Wardrobe Naistele OÜ nime alt. Aja mõõdudes ja klientide huvi kasvamisel otsustasime müüma hakata ka kohe olemas tooteid. Alustasime kodukontoris. Edasi üürisime ca 17 rm kontoripinna Mustamäe teel asuvas büroohoones Mustamäe tee 5. Olles seal tegutsenud mõne kuu, otsustasime koostööd teha teise kleidibutiigiga, kolisime samas majas suuremasse ruumi- ca 35 rm. Tegelesime peamiselt kohe olemasoleva kaubaga ja kliendid said ka kohapeale proovima tulla. Kuna tooteid oli meil mõlemil väga palju, siis jäi ruum kiiresti kitsaks. 
Muutsime nime Wardrobe´ks. 


Alates 2017. aasta jaanuarist otsustasime kolida suuremasse ruumi- Tatari 25 ( ca 140rm), millest omame poolt ruumist. Kohapealne kaubavalik on püsinud küllaltki suur: Kleitidest: Maksikleidid, minikleidid, midikleidid, skaterkleidid. Üleriietest: Joped, mantlid, kampsunid, boolerod, pontšod. Väiksemal määral pakume ka jalanõude valikut ja aksessuaare. Kogu kaubavalik on saalis kohapeal olemas ja klientidele tutvumiseks. 
Muutsime nime ja kogu brändi väljanägemist. Valituks osutus Maria fashion ja logo peamiseks elemendiks roosa kristall. (Hetkel on kauplus ajutiselt suletud)


Hetkel tegelemegi peamiselt kohe olemas kauba pakkumisega ja grupitellimustega meie Facebooki lehel. 
Tulevikus on meil plaan kleidivalikut kindlasti veelgi suurendada ja pakkuda konkurentsivõimelist hinda. 

E-poest leiate meie kohapeal olemas oleva kaubavaliku, mille tellides on Teil õigus tootega tutvuda 14-päeva jooksul. Loodame, et jääte oma ostudega rahule ja külastate meid jälle!

Parimat soovides,

KRUTSKI OÜ


Krutski OÜ reg. kood 11356444
Tegevusluba KJK052827

IBAN EE817700771003595951 Krutski OÜ

info@mariafashion.ee
 
 


 Maria fashion meedias: 

The ILVES Sisters- Kleidid Maria fashion

Maria Fashion @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper